Meist

Catuka lugu.. ♥

 

Catuka teekond sai alguse 2016 aasta juulis, mil tulin mõttele teha oma väikesele 6 kuusele Printsessile midagi ilusat oma enda kätega. Heegeldamisega olin sel hetkel viimati kokku puutunud põhikooli käsitöötunnis. Mäletan, et esimene mütsike, mille valmis heegeldasin oli Printsessile kohaselt roosat värvi, kuid suuruselt sobiv vastsündinule. Seega see igatpidi vigu täis ja mitte just kõige kvaliteetsem töö leidis oma koha lõpuks sahtlipõhjas. Kuigi esimene töö ei õnnestunud nii nagu olin soovinud, ei jätnud ma jonni ning proovisin aina uuesti ja uuesti kuni lõpuks valmis armas mütsike sobivas suuruses ning Printsess sai kanda esimest mütsi, mida emme oli spetsiaalselt temale heegeldanud, pannes sinna palju armastust ja hoolivust.

Mõne aja pärast oli mul kogunenud juba üsna suur kogus mütse ja komplekte beebidele. Jagasin pilte tehtud töödest ka sotsiaalmeedias ning sain niivõrd palju positiivset tagasisidet. Sel hetkel olin juba veendunud, et teen õiget asja ning soovin hakata sellega tõsisemalt tegelema. Üsna pea avasin ka Facebook`is oma lehe, mis ei olnud enam suunatud vaid mu enda tutvusringkonnale.

Vähem kui aastaga olen oma jälgijaskonna sotsiaalmeedias kasvatanud juba märkimisväärse arvuni. Aasta tagasi poleks osanud unistadagi, et tänaseks olen jõudnud niivõrd kaugele. Olen alati unistanud oma ettevõttest, olles ise oma aja peremees, kuid ei suutnud aastaid välja mõelda, millega  tegelema võiks hakata. Tänu tütre sünnile jõudsin ma selleni. Vaevalt oleks ma hakanud beebidele mütse, papusi ja kindaid tegema, kui mul endale last ei oleks. Eelnevalt olin ikka arvamusel, et käsitööd teevad vanaemad ning kuidas mina, 22. aastane noor naine, hakkan igapäevaselt heegelnõel ühes käes ja lõng teises käes oma vabu hetki sisustama.

Teen oma tööd  armastusega ning olen õnnelik, et saan Teilegi pakkuda südamega tehtud käsitööd.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga