Catuka lugu.. 

                          Catuka teekond sai alguse 2016. aasta juulis, mil tulin mõttele valmistada oma väikesele 6-kuusele Printsessile midagi ilusat ning teha seda omaenda kätega. Heegeldamisega olin siis kokku puutunud vaid põhikooli käsitöötunnis. Mäletan, et esimene mütsike mille valmis heegeldasin oli Printsessile kohaselt roosat värvi, kuid suuruselt sobiv vastsündinule… seega igatepidi vigu täis ning see esimene looming leidis oma koha sahtlipõhjas. Kuigi see töö ei õnnestunud üldsegi nii nagu olin soovinud, ei jätnud ma jonni ning proovisin aina uuesti ja uuesti kuni lõpuks valmis üks armas mütsike just sobivas suuruses! Printsess sai lõpuks ometi kanda seda esimest mütsi mille emme oli spetsiaalselt temale heegeldanud. Pühendasin sellesse väga palju armastust ja hoolt.

                             Mõne aja möödudes, kui olin saanud juba kõvasti kätt harjutada, oli mul kogunenud üsna suur kogus mütse ja komplekte beebidele. Jagasin pilte tehtud töödest sotsiaalmeedias ning sain uskumatult palju positiivset tagasisidet! Sel hetkel tundsin, et teen õiget asja ning soovin hakata sellega igapäevaselt tegelema. Üsna pea avasin Facebookis päris oma lehe mis ei olnud enam suunatud ainult minu enda tutvusringkonnale, vaid kõigile kes käsitööst lugu peavad.

                                  Vähem kui aastaga tõusis jälgijaskond sotsiaalmeedias märkimisväärse arvuni.. Aastaid tagasi ei oleks eales osanud unistadagi, et jõuaksin oma hobiga ühel päeval niivõrd kaugele, et saaksin sellega elatist teenida. Olen alati unistanud oma isiklikust ettevõttest, unistanud elust kus oleksin ise oma aja peremees… tänu oma kalli tütre sünnile jõudsin ma selleni. Vaevalt küll, et ma oleksin hakanud beebidele mütse, papusid ja kindaid tegema, kui mul endal poleks olnud last. Eelnevalt olin ikka arvamusel, et käsitööd teevad vanaemad ning kuidas mina, 22-aastane noor naine, hakkan igapäevaselt heegelnõel ühes ja lõng teises käes oma vabu hetki sisustama.

Endiselt armastan seda hobi millest on saanud minu täiskohaga töö.
Olen meeletult õnnelik, et saan seda kõike teistega jagada.
Annan alati endast parima ning ei lõpeta eales arenemist.
Suur TÄNU neile kes on minusse uskunud.
Suur tänu ka SINULE, et tunned huvi!

Catukas OÜ

 

Ettevõtte registrinumber: 14222951
Omanik: Kadi Salu
Address: 61115 Tartumaa, Elva vald, Utukolga küla, Lülle talu
Telefon: +372 54 613 034
E-mail: klienditeenindus@catukas.ee
     Catukas.ee veebileht on turvatud väga tuntud ja võimsa Wordfence tulemüüriga mis kaitseb andmeid varastavate bottide ja häkkerite eest. Wordfence kaitseb ka pahavara, viiruste & muud tüüpi kahjulikkuse eest mis võiks ohustada meid või meie kliente.
     Veebilehel kasutusel olev SSL sertifikaat tagab selle, et veebileht mida brauser kuvab, oleks tõepoolest see kuhu külastaja jõuda soovis ning et ühendus veebilehe ja selle külastaja vahel oleks turvaline. Turvaline ühendus tähendab seda, et saidi ja selle külastaja vahelised päringud on SSL sertifikaadi abil krüpteeritud.
    Veebilehte hooldatakse pidevalt, et kõik kasutatavad pluginad ja teemad oleksid alati ajakohased ning turvalised. Veebisaidi kasutamisel tekkinud probleemide korral tegutseme kiirelt, et leida lahendus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

3 thoughts on “Meist

 1. Tellimus #11999] (07/07/2023)
  Tere.ei leidnud kuhu panna märge pakiautomaadi kohta- prisma sikupilli, Tallinn omniva. Ja veel ei ole kindel mütsi suuruse kohta. Sest ostsin 43 suuruse, poetöötaja ütles,et kolmekuulisele see on suur aga proovides oli paras.uhe sõnaga müts kolme-neljakuulisele tüdrukule. Tänan

 2. Tere,

  Soovin tellida tiigrimustriga jumpsuit. Kahjuks ei saa aru kus tuleb ära märkida, et tahan saada pealekeeratavate jala- ja käeosadega. Teie lehekülg sellise võimaluse ei anna vist. Saab valida ainult suuruse ja voodri.

  Tervitades,

  Veronika

 3. Tere!
  Tellisin kombe, aga unustasin märkida pakiautomaadi :)
  Tellimus nr 8011 ja automaat Muuga Maxima.

  Vabandan segaduse pärast!

  Parimat
  Erle